JINEKOLOJI
Jinekoloji
Jinekoloji ve doğum kliniğimiz, kadın hastalıkları ve jinekoloji konularının genel teşhisi ve tedavisi, menopoz ve osteoporoz tedavisi, hem riskli hem de normal gebeliklerin izlenmesi, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisi, IVF tedavisi gibi hizmetler sunmaktadır.

GENEL JİNEKOLOJİ HİZMETLERİ

Kliniğimizde, ergenlikten menopoza kadar her yaştaki kadınlar için tüm sağlık sorunlarının teşhisi ve tedavisi, önleyici tıp için rutin kontrol uygulamaları ve bunlar gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Ultrason muayeneleri, pap smear testleri, kolposkopi ve rutin jinekoloji muayeneleri sayesinde, kasık ağrısı, adet düzensizliği ve jinekolojik kanserlerin erken teşhisi gibi farklı hastalıkların neden olduğu birçok hastalığın teşhis ve tedavisini sağlıyoruz.

DOĞUM

Hastanemizin uzman doktorları ve hemşirelik personeli, bebeklere ve ebeveynlere, bu yeni başlangıç ​​döneminde şefkat ve uzmanlık duygusuyla gereken tüm bakımı sunar. Uzman kadın hastalıkları ve doğum doktorları ve pediatri uzmanları doğum öncesi döneme ek olarak yenidoğanlara doğum sonrası mükemmel tedavi ve bakım sağlarlar.

MENOPOZ VE OSTEOPOROZ TAKİBİ

Jinekoloji ve doğum kliniğimiz hastalarımızın sağlıklı ve konforlu bir menopoz süreci geçirmesine yardımcı olmak için tedavi ve bakım hizmetleri sunar. Personelimiz osteoporozu ve menopoz döneminden kaynaklanan diğer çeşitli hastalıkları önlemek için tedavi sunmaktadır.

JİNEKOLOJİK VE ONKOLOJİK TAKİP

Hastanelerimiz, yüksek riskli jinekolojik ve üreme sistemi kanser türlerinin incelenmesi ve tedavisi için çeşitli tıbbi ve cerrahi tedavi hizmetleri vermektedir.

AĞRISIZ NORMAL DOĞUM

Ağrısız normal doğum epidural analjezi yöntemi kullanılarak gerçekleştirilir.

NORMAL VE YÜKSEK RİSKLİ HAMİLELİKLER İÇİN TAKİP

Tüm standart takip, ultrason cihazlarıyla, hamileliğin ilk haftalarından doğum anına kadar gerçekleştirilir.

Gebeliğin gelişimlerine bağlı olarak, başarılı bir doğum deneyimi için normal, sezaryen ve epidural anestezi seçenekleri mevcuttur. Gebelik sırasında komplikasyonlara neden olabilecek, gebeliği yüksek riskli olarak sınıflandırmaya zorlayan hastalıkların varlığı, jinekoloji ve obstetrik uzmanların yanı sıra, gebelik boyunca, birçok branştan uzman doktorların da dahil edilmesi ile takip edilir.